Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

 Каталог підприємств Закарпаття

Журнал "УНІКУМ. Унікальне Закарпаття"

        На Закарпатті чимало привабливих місцин, архітектурних пам’яток, гастрономічних родзинок, культурних атракцій, непересічних особистостей і цікавих підприємств. Наші люди свято бережуть скарби, подаровані їм природою величних Карпатських гір і дрімучих лісів. Закарпаття тому й унікальне, бо повсякденне життя і побут наших людей тісно переплелися з народними традиціями.

 Довідник «Ділове Закарпаття»: таланти, ідеї та «золоті рибки»

         19 років тому на Закарпатті світ побачив перший випуск довідника «Золоті сторінки України». Тоді, у 1996-му, він називався «Місто над Ужем» і на 180-ти своїх сторінках розмістив близько 600 підприємств і ор-ганізацій області. Вже через три роки видання перейменували на «Ділове Закарпаття». Минали часи, довідник «товстішав», щоразу вдоско-налювався і вже сьогодні є настільною книгою мало не в кожному закарпатському домі та офісі. Адже нині він інформує людей про тисячі бізнесових структур, установ і закладів нашого краю.  

logo
Готельний комплекс «Олімп» порадує Вас 

10 тисяч творів на площі понад 1300 квадратних метрів

Закарпатський обласний художній музей ім. Йосипа Бокшая завершує класичний рік і розпочинає рік модерний.

 logo 
   laki

   Лаки Фарби, магазин

 logo 
   laki

   »

-->
Rekta

   Компанія «Ректа» - системний інтегратор в сфері автоматизації торгівлі, склад виробництва та інших галузях економіки. Наша мета робити Ваш бізнес більш ефективним, керованим та конкурентноздатним.

головаДочірне підприємство «Закарпатський облавтодор»

 

Державне підприємство Закарпатський державний інститут проектування міст і сіл "Закарпатдніпромісто" регіональна проектна організація на території Закарпатської області

 

Об'єднати вміст


Об'єднати вміст