Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ у Закарпатській області

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ
у Закарпатській області

​​ екологічних явищ і процесів, які відбуваються в області; організація і проведення статистичних спостережень шляхом збирання форм державної статистичної звітності та проведення спеціально організованих статистичних спостережень) переписів, одноразових обліків, опитувань, вибіркових обстежень, у тому числі населення (домогосподарств) тощо); надання місцевим органам державної влади та органам місцевого самоврядування статистичної інформації в обсягах, за формами й у строки, визначені Планом державних статистичних спостережень, або окремими рішеннями Кабінету Міністрів України.
   З метою привернення уваги користувачів до статистичної інформації Головним управлінням статистики здійснюється підготовка та випуск економічних доповідей, буклетів, бюлетенів, збірників, тощо, у яких висвітлюється стан і динаміка соціально-економічних явищ і процесів в області та країні в цілому.
   Шановні закарпатці та гості області, працівники Головного управління статистики завжди готові допомогти Вам у вирішенні питань, що стосуються компетенції управління.
   У разі потреби працівниками управління надаються консультаційні послуги з питань обліку та звітності. Також проводиться особистий прийом громадян начальником Головного управління статистики щовівторка з 10.00 до 12.00 та щочетверга з 15.00 до 17.00.
   Будемо раді Вам допомогти. 

​​   Організація статистики почалася у 1918 році із прийняття Радянським урядом декретів про затвердження Положення про державну статистику. На Закарпатті статистичне управління було створено 25 листопада 1945 року.
   На виконання Указу Президента України від 19 січня 2004 року №60 відбулася реорганізація територіальних органів державної статистики . Як результат, згідно наказу Державного комітету статистики України від 13 квітня 2004 року №207, було створено Головне управління статистики у Закарпатській області (далі - Головне управління статистики).  З лютого 2008 року його очолює Гриник Галина Дмитрівна.
   Головне управління статистики є територіальним органом державної статистики, що в межах наданих повноважень здійснює реалізацію державної політики у сфері статистики, підпорядковане Держстату України, є юридичною особою публічного права і складовою частиною єдиної системи органів державної статистики.
   Основними завданнями статистики є: участь у реалізації державної політики у сфері статистики у регіоні; опрацювання статистичної інформації щодо масових економічних, соціальних, демографічних, 

88008,  м.Ужгород, вул. Юрія Гойди, 11

Тел.:                   (312) 616115
                     (3122) 35366
Моб. тел.:        0504323360
Факс:             (312) 641273
E-mail:     stat@uz.ukrstat.gov.ua 
Web:         www.uz.ukrstat.gov.ua