style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-9437342779886677"
data-ad-slot="1716732134"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

Free counters!

Будівельна компанія «Квадрат»

"Ми не просто будуємо ​
чи ремонтуємо… 
ми творимо…"
Будівельна компанія «Квадрат»
ТОВ Будівельна компанія «Квадрат»
м. Ужгород, пл. Шандора Петефі, 47 (3 пов.)
тел.: (03122) 3 3567
   Ринок будівельних послуг сьогодні досить насичений. Існує величезна кількість різних великих і дрібних будівельних організацій, фірм, компаній і корпорацій, що пропонують різні будівельно-монтажні послуги. Працюють у такому напрямку ще й безліч окремих бригад, приватних майстрів і «шабаш-ників». Знайти серед такого різноманіття надійного будівельника – справа не така вже легка, як здається на перший погляд. 
   До вибору будівельної компанії завжди потрібно ставитися з підвищеною увагою. Хороша робота буде радувати вас довгі роки, а неякісно виконаний ремонт може призвести навіть до трагічних наслідків. Головним критерієм у цьому питанні є час, який розставляє всі крапки над «і» та показує, хто чого вартий. Адже довго працювати у сфері будівництва можуть тільки сильні та відповідальні організації. Саме такою є будівельна компанія «Квадрат», діяльність і робота якої вже перевірена часом.
   Це сучасна будівельна компанія, що функціонує на ринку будівельних послуг Ужгорода та області вже 10 років. Маючи ліцензію на виконання будівельно-монтажних робіт, фірма працює згідно з державними стандартами. За час своєї роботи «Квадрат» здобув визнання клієнтів та статус надійного партнера. 
Основні напрямки діяльності компанії: будівельно-монтажні роботи,  рекон-струкція,  капітальний ремонт будівель, благоустрій території, розробка проектно-кошторисної документації, будівництво під ключ. Також спеціалісти фірми виконують роботи з монтажу гіпсокар-тонних конструкцій, всі види шпаклівок, оздоблення з мармуру, фарбування, електромонтажні, сантехнічні та загально-будівельні роботи, викладають плитку будь-яких видів. 
   Директор БК «Квадрат» Віталій Палюх розповідає: «Наш принцип діяльності – якісне й надійне виконання робіт у встановлений термін. Ми не просто будуємо чи надаємо будівельні послуги, ми творимо – працюємо відповідально й від душі».
   Компанія постійно дбає про підвищення кваліфікації своїх працівників,  відправ-ляючи їх на семінари й тренінги таких фірм,  як «Сеresit», «Rigips», «KNAUF»,  «ELF»,  «TIKURILLA» і т.д.
   Одна з найкращих рекомендацій для вибору будівельної компанії –  вже здані об'єкти. Ознайомившись з готовими роботами, можна оцінити їх якість. За період діяльності БК «Квадрат» побудо-вано та реконструйовано наступні об'єкти:
Ресторан «Фан-фан» м. Ужгород вул. Корзо;
Торговий центр «Домовой ТМ» м. Мукачево, вул. Кооперативна, 4;
Торговий центр м. Хуст,  вул. Львівська, 190; 
АТ «Індексбанк» м. Ужгород, вул. Волошина, 52;
ЗАТ «Альфа-Банк» м. Ужгород, вул. Швабська, 36; 
м. Мукачево, вул. Пушкіна, 16;
Кафе «Кофе, чай» м. Ужгород, просп. Свободи, 25; 
Торговий центр «Техно-Карпати» смт Воловець;
Ресторан санаторію «Деренівська Купіль» 
с.Н.Солотвино,Ужгородського р-ну та багато інших.​