style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-9437342779886677"
data-ad-slot="1716732134"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Зараз на сайті 0 користувачів та 2 гостя.

Free counters!

ДЕРБАК МАРІЯ АНТОНІВНА лікар-гастроентеролог, лікар-вірусолог вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент

ДЕРБАК МАРІЯ АНТОНІВНА
лікар-гастроентеролог вищої категорії,
лікар-вірусолог вищої категорії,
доктор медичних наук


м. Ужгород, вул. Капушанська, 22
Закарпатська обласна клінічна лікарня ім. А. Новака (корпус Б)
кафедра пропедевтики внутрішніх хвороб (3-й поверх); 
м. Ужгород, вул. Грибоєдова,12
«Діагностична лабораторія» 
(1-й поверх поліклініки з лікарнею СМЗ УМВС в Закарпатській області) 

е-mail: morika1415@gmail.com
Моб. тел.: 050 627 5075

 

Доктор медичних наук, професор кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб медичного факультету Ужгородського національного університету.

У 1984 році з відзнакою закінчила Берегівське медичне училище, а згодом у 1991 році – медичний факультет Ужгородського державного університету за спеціальністю «Лікувальна справа».

У 2002 р. захистила кандидатську дисертацію, а у січні 2017 р. – докторську дисертацію на тему: «Клініко-патогенетичні особливості хронічного гепатиту С у хворих на цукровий діабет 2 типу та обґрунтування їх лікування».

Є автором 21 та співавтором 117 наукових публікацій, у тому числі за межами України: Угорщина, Словаччина, Польща, Росія, Грузія, Казахстан, Таджикистан. Також є співавтором 29 навчально-методичних розробок, 7 деклараційних патентів на винахід та 4 патентів на корисну модель. Талановитий науковець, відданий своїй справі лікар та педагог.

Професор Дербак М.А. є засновником маркерної діагностики вірусних гепатитів у Закарпатській області. У 1998 році, працюючи на посаді завідувачки вірусологічної лабораторії обласної санепідстанції, впровадила імуноферментний аналіз (ІФА) та полімеразну ланцюгову реакцію (ПЛР) для визначення вірусів гепатитів В, С, Д та ін.

Дербак М.А. успішно поєднує практичну діяльність з мистецтвом викладання. Консультує та лікує хворих із хронічними вірусними гепатитами, хворобами шлунка, жовчного міхура, підшлункової залози, кишечнику. Особливу увагу приділяє лікуванню складної категорії хворих – із поєднанням хвороб шлунково-кишкового тракту та цукрового діабету 2 типу.