style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-9437342779886677"
data-ad-slot="1716732134"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

Free counters!

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ в Ужгороді Закарпатської області ДПС 
  ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ
  у м. Ужгороді Закарпатської області ДПС

 

 

Процес становлення Державної служби в Україні клопіткий та довготривалий.
   Докорінна перебудова суспільства, суттєві перетворення у сфері народного господарства, запровадження ринкових відносин, поява нових форм власності вплинули на всі сторони суспільного життя .
   Податкова служба, як орган державної влади, почала існувати ще з середини 1990-их років. Ужгород є найважливішим економічним центром Закарпаття з населенням понад 100 тисяч. Основними галузями промисловості є харчова, деревообробна, легка, виробництво машин та устаткування.
   Рішенням Закарпатської обласної Ради народних депутатів №90 від 26 квітня 1990 року «Про податкову службу» була створена податкова інспекція у м.Ужгороді. Загальна чисельність працівників податкової інспекції становила на той час близько 25 осіб, і складалась із шести відділів.
   Протягом кількох десятиліть податкова інспекція змінювала назву. Минав час. Посилення боротьби з правопорушеннями вимагало від податкової служби України подальшого вдосконалення своєї роботи та взаємодії із іншими органами державної влади, особливо органами міліції. Так, у 1996 році у складі Державної податкової адміністрації було створено податкову поліцію, яка з лютого 1998 року називається податковою міліцією.
   Сьогодні загальна чисельність працівників податкової інспекції міста Ужгорода становить близько 140 чоловік та обслуговує майже 20 тисяч платників податків, серед яких понад 6 тисяч юридичних осіб та близько 14 тисяч фізичних осіб – підприємців.
   Податкова служба в нашій державі модернізується і вдосконалюється. Йде рух у напрямку спрощення відносин між податківцями і представниками бізнесу, встановлення взаємної відповідальності та партнерства.
  З метою створення комфортних умов для платників податків 18 липня 2012 року в Державній податковій інспекції міста Ужгорода відкрито Центр обслуговування платників податків, в якому надається повний спектр адміністративних послуг. З появою центру у платників податків з’явилася можливість отримання швидкого, якісного та професійного обслуговування.
   Особлива увага працівниками центру приділяється наданню відвідувачам висококваліфікованих та вичерпних усних консультацій, а також роз’яснень податкового зако-нодавства у відповідях на письмові звернення громадян та запити на публічну інформацію.
  Податкова інспекція міста Ужгород ставить за головне встановлення партнерських стосунків, зростання рівня податкової культури, відкритість та прозорість у своїй роботі. Ми завжди відкриті для співпраці із населенням та платниками податків.

 

м. Ужгород, вул. Духновича, 2   тел.: (0312) 61 4230 

 

  ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ
  платників податків

 

Консультації
Видача довідок
Реєстрація
Звітність

 

 

 

 

 

 

 

 

Графік роботи:
Понеділок-П’ятниця: 900-2000
Субота: 900-1600

Неділя: вихідний
м. Ужгород, вул. Духновича, 2
тел. (0312) 44 1739