style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-9437342779886677"
data-ad-slot="1716732134"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

Free counters!

Довідник Ділове Закарпаття - 2013. Вітання Олександр Ледида


Шановні друзі!

 

  Вітаю вас з випуском цікавого видання, яке здатне доповнити і збагатити уявлення про Закарпаття. Сьогодні ми з гордістю можемо сказати, що воно відображає широкий спектр життя регіону, його економічний та ресурсний потенціал.
  Закарпаття - самобутній куточок нашої країни. Край гірських річок і потоків, озер, садів, виноградників, мінеральних джерел, високих гір і запашних полонин, самобутньої архітектури та історико-культурної спадщини. А ще наша область – земля працьовитих, талановитих, гостинних і привітних людей, які завжди славилися майстерністю і багатством душі.
  Унікальне географічне розташування, розмаїта і мальовнича природа Карпат, розвинена мережа санаторно-курортних комплексів та туристичних баз з кожним роком привертають увагу великої кількості гостей у будь-яку пору року.
  Сподіваюся, що співпраця влади та авторів цього проекту допоможе успішно творити прийдешнє рідного краю, рідної України. Бажаю всім натхнення, наснаги у творчості, професійного зростання і віри в майбутнє нашої Срібної землі!З повагою,
Голова Закарпатської
обласної державної адміністрації

    Олександр Ледида