style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-9437342779886677"
data-ad-slot="1716732134"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Зараз на сайті 0 користувачів та 3 гостя.

Free counters!

Довідник Ділове Закарпаття ЗС

 Довідник «Ділове Закарпаття»: таланти, ідеї та «золоті рибки»

         22 роки тому на Закарпатті світ побачив перший випуск довідника «Золоті сторінки України». Тоді, у 1996-му, він називався «Місто над Ужем» і на 180-ти своїх сторінках розмістив близько 600 підприємств і організацій області. Вже через три роки видання перейменували на «Ділове Закарпаття». Минали часи, довідник «товстішав», щоразу вдосконалювався і вже сьогодні є настільною книгою мало не в кожному закарпатському домі та офісі. Адже нині він інформує людей про тисячі бізнесових структур, установ і закладів нашого краю. 

Нині рекламно-інформаційний довідник «Ділове Закарпаття» – надійний помічник у діловодстві і потужний двигун крайового бізнесу. Бо ж завдяки виданню чимало підприємців знаходять ділових партнерів не лише в області, а й по всій Україні та за її межами. На його сторінках розміщена найбільш достовірна та якісна база даних закарпатських установ, фірм, закладів. А це дозволяє поінформувати і підтримати місцевого виробника і показати рідний край на всеукраїнському рівні.ий бізнес вести нелегко, а рекламно-інформаційний – й поготів. На Закарпатті за цю ділову справу взялася Тетяна Лемещенко. Разом із колективом та з підтримкою родини жінка зуміла реа-лізувати такий продукт, яким нині може пишатися і керівник, і працівник, і клієнт. Власне, будь-який бізнес – відповідальний, і формула його успіху полягає насамперед в поєднанні компетентності, творчості і певних правил. Тільки тоді справа буде довгостроковою, принесе результат, рекомендації і довіру. Упродовж усього періоду існування довідника колектив «Ділового Закарпаття» не зупинявся на досягнутому і наразі продовжує втілювати нові проекти і цікаві ідеї. 

     Не знаєте, де шукати професійних будівельників, куди звернутися, аби придбати найкращий велосипед за помірну ціну, кому зателефонувати за консультацією у найрізноманітніших сферах життя?... Чи це галузь туризму, культури, фінансів, торгівлі та спорту, чи транспорт, товари, салони, магазини, технології, або ж преса, відпочинок, освіта й наука – у «Діловому Закарпатті» знайдеться інформація про кожну стабільну фірму чи заклад нашої області, котрі надають тільки якісні послуги і дбають про своїх клієнтів. А розповіді про бізнесові таланти, смачні місця, бутікову галерею і культурну спадщину краю, ймовірно, надихнуть вас на нові звершення, прибуткові ідеї і викличуть почуття гордості за свій рідний край та його щирих і талановитих людей.

      Якось римський поет і філософ Сенека сказав: «Для того, хто не знає, куди пливти, жоден вітер не буде попутнім». Корабель «Ділового Закарпаття» добре зорієнтувався в океані бізнесової інформації та реклами. На щастя, і вітер упродовж майже двох десятиліть став справжнім помічником і допомагає рухатися у правильному напрямку. А ще кожному клієнтові на палубі «Ділового Закарпаття» вдається зловити власну «золоту рибку» – чи то у вигляді прибутків, чи ділових партнерів, репутації або ж нових ідей та успішних проектів.

м. Ужгород, вул. Кошицька, 1 а
тел./факс: (0312) 61 2685
моб. тел.: (095) 422 9904
(050) 372 2723
e-mail: office@goldpages.info
​www.goldpages.info

ПІДПИСНИЙ ІНДЕКС: 86287!

 

З року в рік видання Закарпатського
обласного довідника стало можливим завдяки
 Вашій підтримці, шановні замовники і рекламодавці.
 З вдячністю та побажаннями стабільності і процвітання, 
керівник проекту Лемещенко Т. О.
 та команда видавництва «Ділове Закарпаття ЗС»