style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-9437342779886677"
data-ad-slot="1716732134"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

Free counters!

Головне управління ветеринарної медицини в Закарпатській області

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ

ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ

м. Ужгород, вул. Минайська, 39 а; (0312) 67 2403, 673319; www.vet.uz.ua
 Головне управління ветеринарної медицини в Закарпатській області є територіальним органом Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України. Керівником управління на даний час є Каганець Микола Миколайович.
  Основні завдання, сфера діяльності, права та обов'язки головного управління описано у положенні про головне управління ветеринарної медицини в Закарпатській області, яке затверджено наказом державної ветеринарної та фітосанітарної служби України №225 від 10.07.2012 року.
   Головне управління ветеринарної медицини відповідно до покладених на нього завдань: забезпечує проведення державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду за здоров'ям тварин, безпечністю та якістю всіх харчових продуктів, неїстівних продуктів тваринного походження, кормів та інших товарів, охорона території України від занесення збудників особливо небезпечних хвороб, включених до списку Міжнародного епізоотичного бюро з території інших держав або карантинних зон, виконання загальнодержавних програм у галузі ветеринарної медицини, відповідно до законодавства, здійснює ринковий нагляд у межах сфери своєї відповідальності, здійснює державний ветеринарно-санітарний контроль та нагляд, організовує захист населення від хвороб, спільних для тварин і людей, сприяє упровадженню системи ідентифікації тварин, обмежує, забороняє або припиняє відповідно до актів законодавства України господарську діяльність юридичних та фізичних осіб у разі порушення ними ветеринарно-санітарних вимог законодавства, проводить ліцензування господарської діяльності відповідно до законодавства.
  Організація роботи ветеринарної служби області розпочалася 6 жовтня 1945 року з прийняттям Народною Радою Закарпатської України Постанови „Про організацію обласної ветбаклабораторії та округових ветлікарень”. В жовтні цього року ветеринарній службі області виповнюється 67 років.
  На сьогоднішній день служба ветеринарної медицини краю включає в себе головне управління, 13 районних та 2 міських управлінь, 13 районних та 2 міські державні лікарні ветмедицини, Закарпатську регіональну, 3 міжрайонні та 3 районні державні лабораторії ветеринарної медицини та 17 лабораторій ветеринарно – санітарної експертизи на ринках.
  ​Загалом в галузі ветеринарної медицини краю працює 385 фахівців з вищою та більше 200 із середньою спеціальною освітою.
​  В області за ліцензіями проваджують господарську діяльність 103 суб'єкти господарювання, що забезпечує необхідний рівень сервісного обслуговування громадського та індивідуального секторів тваринництва області.