style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-9437342779886677"
data-ad-slot="1716732134"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Зараз на сайті 0 користувачів та 1 гість.

Free counters!

Греца і партнери

 

 

 

ДЕСЯТЬ РОКІВ УСПІХУ НА ЮРИДИЧНОМУ
РИНКУ ЗАКАРПАТТЯ

   «У сучасних реаліях українського законодавства працювати в бізнесовому секторі без юридичної підтримки – це все одно, що йти по мінному полю із заплющеними очима», – запевняє засновник відомої юридичної компанії «Греца і партнери» Ярослав Греца. 

face   Одна з найбільших складностей української правової системи – нестабільність нашого законодавства. Це неабияка проблема для бізнесу та для суспільства, адже важко працювати, коли постійно змінюються правила гри. Не будучи фаховим юристом, складно охопити всі новації, зрозуміти їх і застосувати у своїй діяльності. Тут дуже важливо тримати руку на пульсі змін, адекватно реагувати на них. І це актуально як для великого, так і для малого й середнього бізнесу.

  Ось чому у кожного українського бізнесмена, переконаний пан Ярослав,неодмінно має бути юридичний радник, який здатен своєчасно дати необхідну консультацію: як правильно, структурно організувати бізнес, уникнути можливих конфліктів із контролюючими органами, непорозумінь із конкурентами тощо. 

Ярослав Греца,
керуючий партнер юридичної компанії «Греца і Партнери»

 «Це завжди простіше та дешевше, ніж потім вирішувати вже наявні проблеми», –  пояснює Ярослав Греца.

   Саме з такою метою – юридичної підтримки та консультування бізнесу, суб'єктів господарювання, інвестиційних проектів у 2007 році й була створена юридична компанія «Греца і партнери». За майже десятиліття існування компанія встигла здобути цінний практичний досвід, кваліфікованих фахівців, постійних клієнтів та добре відоме й шановане ім'я. «Наші основні пріоритети – професіоналізм і порядність. Це основні критерії, якими ми керуємося у своїй роботі протягом усіх років існування нашої компанії. Вони ніколи не зміняться», – наголошує Ярослав Греца.

   Наразі компанія «Греца і партнери» активно розвиває понад десяток пріоритетних напрямів діяльності, пов'язаних із різними галузями права. 

   1) Один із найважливіших – це комплексне, системне юридичне обслуговування господарюючих суб'єктів. У його рамках відбувається правовий супровід поточної господарської діяльності. Саме такий підхід і дає можливість наперед прогнозувати будь-які юридичні ризики і їх усувати. 

   2) Податкова практика. Компанія здійснює такі види діяльності, як податкове планування, супровід клієнтів при проведенні перевірок контролюючими органами, а також представництво інтересів клієнтів у судах. При цьому  компанія має успішний досвід захисту прав клієнтів у податкових спорах як в судах першої, так і апеляційної та касаційної інстанцій.

   3) Ще один важливий напрям роботи – корпоративні відносини. Це вся робота, пов'язана із правовим супроводом діяльності акціонерних та інших господарських товариств. У цій сфері дуже часто виникають спірні відносини між акціонерами, між партнерами по бізнесу. І звичайно, що правильна юридична організація корпоративних відносин дозволяє або взагалі уникати спірних питань, або їх розумно й цивілізовано вирішувати.

   4) «Греца і партнери» також одна із небагатьох компаній, які спеціалізуються на захисті інтелектуальної власності. Йдеться про оформлення заявок на отримання свідоцтва на знак для товарів і послуг, промислові зразки тощо; укладення ліцензійних договорів, правовий захист зареєстрованих прав інтелектуальної власності від неправомірного використання третіми особами та ін.

   5) Враховуючи сучасну економічну ситуацію, наразі актуальною стала практика банківського права. Фінансово-економічна криза зумовила виникнення проблем пов'язаних із неможливістю повного та своєчасного виконання позичальниками своїх зобов'язань за кредитними договорами, особливо валютними. Виникає маса судових спорів пов'язаних із цим. У «Греца і партнери» є успішний досвід врегулювання таких відносин. Часто ми намагаємось не переводити їх у судову площину, а досягти якогось компромісу з банком  на найбільш вигідних умовах для клієнтів. Мова йде і про часткове списання боргів і про реструктуризацію боргів. Ми також супроводжуємо і судові спори, пов'язані із несвоєчасним поверненням кредитів чи виплатою депозитів.

   6) У нашої компанії завжди була добра практика щодо правового супроводу інвестиційних проектів, проте в останні роки саме цей напрям діяльності, зі зрозумілих причин, суттєво скоротився. Але ми переконані, що в найближчі роки ситуація зміниться. Ми, попри все, віримо у перспективу нашої держави і в те, що рано чи пізно вона стане економічно привабливою для інвесторів. Тому наша компанія завжди буде готова допомагати клієнтам у розвитку інвестиційних проектів.

   7) Ще ряд практик, в яких спеціалізуються фахівці компанії: антимонопольне право і захист економічної конкуренції, земельне право, тендерне право (законодавство про закупівлі).

   «За кожен з цих напрямів у нас відповідальні фахівці, які саме на цій практиці спеціалізуються. У юриспруденції надзвичайно важливою є спеціалізація, яка дає можливість правнику повно і всеосяжно охопити відповідну сферу його професійних інтересів, надаючи клієнтам якісну правову допомогу. І саме це є особливістю компанії «Греца і партнери» – ми є структурованою командою адвокатів та юристів. Більшість наших партнерів, окрім практичної роботи, займаються ще й науковою та викладацькою діяльністю. Таке поєднання практичної та теоретичної складових дає свої чудові результати!», – підкреслює Ярослав Греца.

м. Ужгород, вул. Льва Толстого, 33 а, оф. 5
тел./факс: +38 (0312) 67 19 55
моб.тел.: +38 (050) 664 78 68
www.hretsa-partners.com