style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-9437342779886677"
data-ad-slot="1716732134"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

Free counters!

IПАНЕМА, КЛIНIКА ПЛАСТИЧНОЇ ХIРУРГIЇ

Повний спектр
послуг пластичної
хірургії:

Wide range of cosmetic and 
reconstructive surgery options

- Абдомінопластика
Abdominoplasty
- Мамопластика
Plastic and reconstructive
Breast Surgery
- Ринопластика
Rhinoplasty
- Пластика обличчя
Blepharaplasty
- Пластика вух
Otoplasty
www.ipanema.com.ua                                                                          Ліц. АД №064454
e-mail info@ipanema.com.ua

м. Ужгород, 88000   Uzhgorod, 88000
пл. Шандора Петефі, 28 (4 поверх)   square Sh. Petefi, 28 (4 floor)
моб. тел.: +38(050) 432-02-52   cell: +38 (050) 432-02-52

IПАНЕМА
КЛIНIКА ПЛАСТИЧНОЇ ХIРУРГIЇ

   Слово «краса» настільки багатозначне, що в розумінні кожної людини воно набуває свого змісту. Коли краса стає предметом зацікавлення лікаря, то хороший фахівець вміє розкодувати цей індивідуальний шифр і вдихнути у нього життя. Тоді краса, яка живе в думках однієї людини, матеріалізується і своєю досконалістю вражає інших. 
   Саме такий лікар працює в Ужгороді. Це Баник Сергій Михайлович, керівник і головний хірург клініки пластичної хірургії «ІПАНЕМА». Це людина, яка увібрала у себе знання і облагородила їх досвідом. Мабуть, саме тому, як справжній фахівець, він уміє побачити справжню красу і зробити так, щоб нею захоплювалися інші. 

"КРАСА ПІДКОРЯЄТЬСЯ 
ТІЛЬКИ ПРОФЕСІОНАЛАМ!"
 

   Шлях до успіху був довгим. Свою першу освіту майбутній лікар здобув на медичному факультеті Ужгородського університету. Потім відразу була робота хірургом в опіковому відділенні обласної лікарні. 
   Наприкінці 80-х Сергій Михайлович переїхав із Радянського Союзу в Угорщину. Звідти доля закинула його ще далі – в Бразилію. Саме ця країна вважається меккою пластичної хірургії і тут знаходяться відомі на весь світ клініки, де молодість та красу отримують зірки Голівуду, світові знаменитості зі всього світу. 
   У Бразилії Сергій Михайлович вступив до ординатури клініки пластичної хірургії «Флуміненсе» під керівництвом професора Рональдо Синдера, одночасно стажувався і навчався в клініці «Іво Пітангі». Після 4-х років навчання і після отримання диплома спеціаліста «Бразильського товариства пластичних хірургів» його запросили працювати в московську приватну клініку. Але на той час угорський молодий хірург Габор Григалек закінчив навчання в бразильській клініці Пітангі. Повернувшись на батьківщину, медик відкрив власну клініку і запросив уже знаного на той час фахівця Сергія Баника до себе на роботу. Експеримент видався вдалим для обох фахівців. В Угорщині корінний ужгородець працює вже 17 років. До хорошого хірурга пацієнти приїздять з Австрії, США, Ізраїлю та країн СНД. 
   За роки практики і навчання Сергій Баник виношував мрію – відкрити клініку пластичної хірургії у себе на батьківщині. Зовсім нещодавно, у червні 2010 року, ця мрія втілилася в «ІПАНЕМІ». Ця сучасна клініка працює тільки за передовими технологіями і з висококласними фахівцями, які не просто виконують свою роботу, а по-справжньому люблять її. Не кожному дані талант і вміння позбавляти людей від комплексів та підкреслювати їхні переваги. А тут спеціалісти на всі сто справляються зі своєю роботою.
   Завдяки клініці пластичної хірургії «ІПАНЕМА» Ужгород отримав частинку Бразилії, бо саме таку назву має пляж та прилеглий до нього престижний район південної частини Ріо-де-Жанейро. Символіка не випадкова, бо разом з екзотичною назвою у місто над Ужем прийшла й атмосфера таємного і високопрофесійного творення краси.
   Спеціалісти «ІПАНЕМИ» розвіюють міф про те, що у клініку пластичної хірургії приходять лише ті, хто може похвалитися товстими гаманцями. Пацієнтами клініки пластичної хірургії стають і звичайні люди з середньостатистичним заробітком, бо кожна мрія заслуговує на те, щоб їй подарували життя. Тим паче, якщо це мрія бути красивим. 
   Сьогодні за плечима у досвідченого пластичного хірурга Сергія Баника більше 24 років практики і понад 10 000 успішно проведених операцій. Все це є красномовним підтвердженням фаховості лікаря. Бо ж у час, коли про красу і пластику стільки всього вже сказано, про вправність хірурга кажуть не наукові статті та вчені ступені, а сповнені  щастям очі пацієнта, котрий бачить своє відображення в дзеркалі і розуміє, що на нього дивиться красива людина. 
   Утім, на практиці свою професійність успішно демонструють усі працівники закладу. Тут роблять такі операції, як блефаропластика, ринопластика, отопластика, контурна пластика обличчя, редукційна маммопластика, збільшення молочних залоз, ліпосакція та інші види операцій на тілі та обличчі.
   В «ІПАНЕМІ» кожен знаходить розуміння, підтримку, фахову пораду та чудовий результат роботи. А ще фахівці клініки пластичної хірургії корегують давно відомий вислів «краса потребує жертв» і замінюють 
його на сучасну варіацію: «краса слухається професіоналів».