style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-9437342779886677"
data-ad-slot="1716732134"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

Free counters!

ЛІК, Лінгвістичний центр

likЛІК

ПЕРША ПРИВАТНА ШКОЛА В УЖГОРОДІ З НОВИМ БАЧЕННЯМ ОСВІТИ

 Цей рік є символічним для освіти Ужгорода, адже чверть століття тому тут почали впроваджувати приватну систему навчання. І ці нові можливості відкривав Лінгвістичний центр «LIK». Це перша приватна мовна школа, яка прокладала місточок до пізнання світогляду, мови й культури інших країн. Вже тоді вона показала нам світові ефективні методики вивчення мов – комунікативну, інтерактивну. Цікаво, що класична українська освіта у ці роки тільки починає ініціювати такі підходи у викладанні. А LIK аналізує свій досвід і дивиться на світ із відкритою душею. Він ділиться цінностями і оновлює приватну мовну освіту. 
 

 Затишна й світла школа розташувалася у центрі Ужгорода. Вона є єдиним механізмом, де вчителі рацюють злагоджено й водночас мають простір для самовираження. Викладачі LIK – одні з кращих випускників УжНУ, вони постійно вдосконалюються і проходять додаткове навчання. Кожен новий працівник відвідує корпоративні тренінги у LIK, на базі якого працює Teacher Training Centre (тренінговий центр для чителів). Колектив бачить чітку мету і працює за високими професійними стандартами й цінностями LIK.

«Щирість, відкритість і взаємоповага є визначальними у нашій роботі. Коли у команді кожен поважає власний простір колег, тоді все інше складеться», – каже директор закладу Олена Шенцева.

Школа завжди готова ділитися досвідом. Одна з новацій – семінари й тренінги для вчителів шкіл, вже другий рік студенти проходять тут методичну практику. І їм є чому повчитися, адже LIK безпосередньо черпає знання у світових метрів комунікативної методики викладання, співпрацює з міжнародною організацією мовних шкіл «International House». Школа має багату джерельну базу – безліч методичних матеріалів від визнаних мовників, власні напрацювання, вчителі мають передплату на професійні видання, до прикладу, престижне лондонське «English Teaching Professional».
 
Який образ викладача цієї школи? Хороший учитель той, який розуміє чітку потребу студента. 
 
«Ефективний навчальний процес – це коли студент не є пасивним, він вирішує комунікативну задачу, він постійно у дії, він у пошуку відповіді, він аналізує, він активний, – ділиться пані Олена. – І другий аспект – вчитель має належно допомагати студентові. Він спонукає учня здобувати знання, розвивати власні навички».
 
Світ змінюється, і нині у багатьох професіях важливим є наше мовлення – вміння комунікувати. Тим паче, це ознака успішності, з грамотним мовленням ми вирішуємо багато ключових задач, пізнаємо світогляд інших і розширюємо власний. А LIK допомагає відкривати нові шляхи. Студенти школи за майже три десятиліття довели це своєю успішністю. Завдяки отриманим знанням для них відкриваються нові можливості у житті. 

Нині Лінгвістичний центр залишається найбільшою мовною школою регіону. Тут навчають англійській, німецькій, французькій, угорській, чеській, італійській, словацькій та польській мовам. У школі готують до ЗНО та міжнародних мовних іспитів. На базі школи працюють екзаменаційні центри Cambridge exams, IELTS та TOEFL. LIK бере участь у важливих світових громадських ініціативах – до прикладу, працює у міжнародному проекті «Generation Global» Фонду Тоні Блера.
 
Тож 26 років позаду, тепер з усіх пазлів складається єдина картинка, перегортається важлива сторінка в історії приватної освіти Ужгорода та найвідомішої мовної школи в нашому краї. А далі – уже новий етап.

Картинки по запросу fb www.facebook.com/lik.centre

м. Ужгород, вул. Фединця, 9 

(050) 432 4583

(050) 326 3999