style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-9437342779886677"
data-ad-slot="1716732134"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

Free counters!

Мир фейерверков

 
Успіх, що палає феєрверком!
 
 
О, ця прекрасна мить феєр-верку...
Скільки в ній загадко-вості, скільки тепла і щастя... Тисячі неймовірних вогників здіймаються вгору, аби пода-рувати нам справжню казку. Експресія почуттів, бажання розповісти про невимовне – усе це переповнює нас і народ-жує у серці відчуття справж-нього торжества. Та ця дивна феєрія невдовзі закінчується, і ми знову очікуємо свята.
Феєрверк давно вже є для нас атрибутом веселощів і своєрідним ритуалом проведення різних святкових заходів. І це не випадково, адже всім відомо: ще наші предки надавали вогню великого значення. Не знаючи достеменно, звідкіля він узявся, люди вірили в його силу і використо-вували "священне" полум’я у всіляких дійствах. Це, швид-ше за все, й стало прообразом перших феєрверків.
Виникли феєрверки в XII ст. в Китаї, а на Україні з’яви-лися дещо пізніше – у XVIII ст. Тож за цей тривалий період часу вони міцно вкорінилися в нашому житті і нині без них вже важко уявити будь-яке торжество. Феєрверки дарують святу фантастичний колорит і не залишають нікого байдужим.
Хто ж стоїть за всім цим святом? Люди, покликання яких – нести промені радості й щастя у наше життя. Мова йде про фірму у м. Мукачеві, яка завдяки активності на ринку піротехнічних товарів і послуг здобула собі відоме ім’я – "Мир фейерверков". Це підприємство вже 8 років обслуговує корпоративні вечірки, концерти, новорічні програми, культурно-масові заходи, фестивалі, ювілеї, дні народження, весілля тощо. Звідси й напрацьований багаторічний досвід у піротех--нічній справі, найсучасніше обладнання та сертифікована продукція від кращих світових виробників. Про успішне ведення цього яскравого бізнесу нам розповіла приємна та освічена жінка – керівник магазину Закревська Вікторія Вікторівна: – «Завдяки нашій професійній команді коло клієнтів постійно збільшується». Сама Вікторія Вікторівна віддано закохана у свою справу і бачить у ній перспективу розвитку.
А коли людина щиро вірить в те, чим вона займається, то й успіх, як-то кажуть, не за горами.
На фірмі постійно працюють над втіленням нових ідей і покращенням сервісу послуг, – усе заради того, аби диву-вати людей. Як зауважує пані Вікторія, кожною справою повинні займатися професіонали, але в цьому, здавалось би, легкому бізнесі, є багато умовностей. З’єднання дро- тів, нахили труб, вирізи, напрямок вітру, дощ, послідов-ність ефектів між собою… Усе береться до уваги, адже від цього залежить безпека людини. Будь-яка халатність тут не допустима.
Для підвищення свого професійного рівня, увесь піро-технічний персонал фірми навчається в Києві. Лише фахівці можуть із впевненістю гарантувати якість обслу-говування.
Про різноманітність святкової продукції магазину "Мирфейерверков" можна дуже довго розповідати, бо й тут – "своя кухня": від найпростіших феєрверків, які можна придбати для себе та друзів, до складних, що запускаються на великих стадіонах під час грандіозних заходів. Тут пред-ставлений широкий асортимент піротехнічних засобів. Консультанти допоможуть обрати продукцію, складуть спе-ціальний сценарій, нададуть рекомендації для безпечного використання. Гнучка цінова політика, безпечність та індивідуальна робота з кожним клієнтом – головне правило фірми. «Ми постійно намагаємося покращити наш сервіс з надання послуг, розширити асортимент. Моніторимо ринок на появу новинок, адже хочемо постійно дивувати людей», – каже Вікторія Закревська. 

Людина чекає на диво і мріє, коли її життя спалахне яскра-вими кольорами веселки. Але ж це диво зовсім поряд... Тому не зволікайте і при першій же святковій нагоді завітайте до магазину "Мир фейерверков".

 

 Є люди, які ніколи не бачили феєрверків.
Але нема людей, які б не хотіли побачити їх знову.
Саме з таким девізом і працює «Мир фейерверков».