style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-9437342779886677"
data-ad-slot="1716732134"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

Free counters!

Поліс-центр, страхова компанія


«Єдина Закарпатська страхова компанія»

   Ось уже 13 років на страховому ринку України працює ПрАТ СК "Поліс-Центр". Єдина на Закарпатті страхова компанія, завдяки якій український страховий ринок поповнився інвестицією у кілька десятків мільйонів гривень. Очолює її нинішній депутат Рахівської районної ради, людина досвідчена та шанована в усіх колах - Микола Миколайович Бережанський. Він також входить до складу комісії Верховної Ради України зі змін до законодавства з страхування. 
"Я знову повертаюся на Закарпаття і маю можливість саме тут представити страхову компанію. У січні ми зареєструвалися на Закарпатті, і це для нашої компанії є одним з найважливіших етапів розвитку"

   За словами Миколи Миколайовича на українському ринку активно розвиваються близько 150 страхових компаній. А за підсумками роботи зі страхування,  саме ця страхова компанія визнана "Підприємством року-2012" за досягнення і переваги над конкурентами в 2012 році та здобутті переможного 26-го місця серед підприємств, що зареєстровані в Україні (підтверджено цифрами державної статистики та аудитом рейтингу. КВЕД 66.03.0 "Інші послуги страхування"). У міжнародному економічному рейтингу за критеріями валового прибутку, активів, рентабель-ності продажів, ПрАТ СК "Поліс-Центр" входить у "Лігу Кращих".     Для регіональної компаніі це суттєве досягнення.
   Основне завдання для компанії – дбати про інтереси клієнтів, надавати послуги європейського рівня і в разі потреби здійснити страхову виплату впродовж одного дня. Крім того, страхова компанія має на меті працювати з інвестиційними та соціаль-ними проектами. Так, за наявності цікавих бізнес-планів, вона може інвестувати кошти у розвиток туристич-них проектів, у будівництво соціального житла тощо. Наразі в Миколи Миколайовича стоїть питання про відродження добросовісної співпраці, коли компанії враховували інтереси людей і створювали соціальні проекти. До прикладу, закуповували пожежні машини для сіл або будували дамби, щоб застрахувати своїх "підопічних" від повені. 

"ДЛЯ НАС ПРІОРИТЕТ – 
ІНТЕРЕСИ КЛІЄНТА"

   "Страхування – це окрема культура. Для нас пріоритет – інтереси клієнта", – каже Микола Бережанський. Тож нехай для закарпатців ПрАТ СК "Поліс-Центр" буде вірним помічником на шляху до забезпечення щасливого й безхмар-ного майбутнього. 

м. Ужгород,
вул. Грушевського, 78 А
тел.: (0312) 66-54-38; 66-41-97
www.poliscentr.com.ua