style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-9437342779886677"
data-ad-slot="1716732134"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

Free counters!

УЖГОРОДСЬКА МІЖРАЙОННА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ


УЖГОРОДСЬКА МІЖРАЙОННА ДЕРЖАВНА  ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ
Закарпатської області Державної податкової служби


  Ужгородську міжрайонну державну податкову інспекцію Закарпатської області Державної податкової служби з 5 квітня 2005 року і по сьогодні очолює Триндяк Тарас Михайлович. За період роботи у податковій службі пройшов усі ланки кар'єрного росту - від державного податкового інспектора до керівника інспекції. В Ужгородському районі Тарас Михайлович працює з 1993 року. Починаючи з 2006 року обирався депутатом Ужгородської районної ради V та VІ скликань та є головою постійної комісії з питань бюджету.


 Ужгородська МДПІ обслуговує суб'єктів підприємницької діяльності та громадян Ужгородського, Перечинського, Великоберезнянського районів та міста Чоп, загальна площа яких становить 2326 кв.км з чисельністю населення 125862 осіб. Інспекція складається з головного офісу та 2 відділень: Перечинського і Великоберезнянського, в яких працює 91 фахівець. Серед них 40 – в інспекції вже понад 10 років, що є підтвердженням високого професіоналізму податкової служби.
  Станом на 1 січня 2013 року в Ужгородській МДПІ перебуває на обліку 6501 фізичних осіб-підприємців та 2765 юридичних осіб.
  У результаті плідної роботи податківців за 2012 рік до Зведеного бюджету надійшло 344013,1 тис.грн податків і зборів. З них 326959,7 тис.грн (або 95 %) добровільно сплатили платники податків. Такого значного рівня добровільної сплати досягнуто завдяки високій податковій культурі платників податків та в результаті проведення Ужгородською МДПІ великої кількості масово-роз'яснювальних заходів.
  До кола найбільших платників податків Ужгородської МДПІ належать ПАТ «Єврокар», ТОВ «Ядзакі Україна», ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед», ОП «Ужгородський коньячний завод», ФГ «Коник», ТОВ «ТЕК Західтранссервіс», Перечинський Лісохімкомбінат тощо.
  Під керівництвом Тараса Михайловича Ужгородська МДПІ поступово переходить від фіскальних методів роботи до стимулювання добровільної сплати податків. Робота всіх фахівців МДПІ спрямована на те, щоб для платників податків словосполучення «Державна податкова служба» асоціювалося з гарним сервісом, доброзичливим ставленням, фаховими консультаціями, відсутністю корупції, ввічливістю персоналу. Яскравим підтвердженням цього є створення Центру обслуговування платників податків Ужгородської МДПІ, який з 14 серпня 2012 року вже активно функціонує.

 Центр обслуговування платників податків створено з метою підвищити рівень податкових адміністративних та інформаційних послуг, які надаються платникам податків та громадянам, зокрема:
- створення комфортних умов платникам податків та належне їх обслуговування;
- розширення переліку послуг, що надаються платникам податків, з урахуванням їх потреб та побажань;
- спрощення процедури надання послуг та, відповідно, зменшення часу і вартості виконання платниками податків податкових зобов'язань, у перспективі – отримання послуг без відвідування органів ДПС;
- підвищення рівня добровільної сплати податків, з одночасним забезпеченням зворотного зв'язку щодо якості обслуговування платників податків;
- формування позитивної громадської думки щодо діяльності органів ДПС.

 У центрі виконуються наступні функції:
- видача довідок та інших документів, необхідних платнику податків під час здійснення ним господарської діяльності та надання консультаційних послуг;
- прийом податкової звітності, вхідної кореспонденції;
-здійснення обслуговування платників податків, пов'язаного з видачею реєстраційних номерів, звірка розрахунків з бюджетами всіх рівнів.

 Платники податків та громадяни в Центрі обслуговування можуть також безкоштовно отримати різні форми заяв та бланки податкової звітності. Це стало можливим завдяки розміщенню в центрі «електронного кіоску», скориставшись яким відвідувачі мають можливість ознайомитися з Податковим кодексом України, узагальнюючими податковими консультаціями з питань оподаткування, податковим календарем, податковою заборгованістю, актуальною інформацією тощо.
  Також на базі ДПС України працює Інформаційно-довідковий департамент з надання консультацій платникам податків, де на різні питання громадянам надають відповіді провідні спеціалісти ДПС. Даний сервіс працює за номером
0-800-501-007.
 У реаліях сучасності податківцям необхідно відчувати настрої та очікування підприємницької спільноти, щоб грамотно планувати свою роботу відповідно до потреб платників податків. Саме в цьому напрямку планує і надалі здійснювати свою роботу Ужгородська МДПІ.