style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-9437342779886677"
data-ad-slot="1716732134"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Зараз на сайті 0 користувачів та 1 гість.

Free counters!

Ужгородське військове лісництво

Ужгородське військове лісництво

ЗАБЕЗПЕЧУЄ ОХОРОНУ ТА ЗАХИСТ ЛІСІВ

 

 

 
Урбан Юрій Юрійович

Урбан Ю.Ю.
начальник лісництва

   Народився 13 квітня 1968 року в с. Тур’ї Ремети Перечинського району Закарпатської області.
   З 1975 по 1983 рік навчався у Тур'я-Реметівській середній школі. У 1983 році вступив до Закарпатського лісотехнічного технікуму, який закінчив у 1987 році за спеціальністю «технологія лісозаготівель». Після закінчення технікуму працював майстром лісозаготівель Перечинського лісопункту Івано-Франківського ЛПК КЕУ ПрикВО.
   Із травня 1987 року по травень 1989 року проходив службу в лавах Радянської Армії.
   Після звільнення в запас прийнятий майстром лісозаготівель в Перечинський лісопункт Івано-Франківського ЛПК КЕУ ПрикВО. У 1998 році був переведений майстром лісу Ужгородського військового лісництва. Із травня 2013 року по теперішній час працює начальником Ужгородського військового лісництва КЕВ м. Львова.
   Одружений, виховав двох синів.

    колективНинішнє Ужгородське військове лісництво,що розташоване в м. Перечин, займається улюбленою справою – дбає про охорону та захист лісів. Під умілим керівництвом начальника лісового господарства Урбана Юрія Юрійовича військове лісництво у 2016 році пройшло сертифікацію ведення лісового господарства згідно з Європейськими стандартами й отримало Сертифікат.
   Загальна площа лісництва 9806  га, де загалом переважають такі породи дерев, як бук лісовий, дуб звичайний. 
   До лісового масиву прилягають Перечинський район (с. Тур’ї Ремети, с. Сімер, с. Ворочево), Ужгородський район (с. Великі Лази,с. Оноківці, с. Ярок, с. Худльово), Мукачівський район 
(с. Шенборн, с. Форнош).
   Ужгородським військовим лісництвом ведеться облік та прийом звернень організацій та місцевого населення Закарпатської області з питань  ліквідації загрозливих  дерев, які можуть створити небезпеку для життя людини. З боку лісництва проводиться попередній огляд, і на його основі здійснюється відведення лісосік.
   Щовесни проводиться велика робота по відновленню лісового масиву – посадка лісових культур, цінних порід дерев тощо. За словами головного лісничого військового лісництва п. Ксенії «ведеться догляд за цими культурами, що в результаті дає цінні лісові масиви, є свій постійний розсадник площею 0,35 га, де вирощується посадковий матеріал лісоутворюючих порід дерев. Крім того, в останні роки вводяться такі  породи, які б принесли користь для майбутньої фауни, адже є надія, що таким чином ми створюємо високопродуктивні ліси».
   Дика фауна – косуля, олень, кабан, борсук, заєць та ін. Дбати про цих жителів лісів – завдання ГО ТМР «Соколець» у мисливських угіддях,  наданих у користування ГО ТМР. Працівники організації дбають про заготівлю кормів для лісової фауни та їх охорони. 
   Наразі, за словами п. Ксенії, в районах постає проблема з випалюванням сухої трави. З 1 березня, коли настаэ пожежний період, більшість людей, що спалюють суху траву, не замислюються над тим, що це призводить до загорання лісового масиву і листяного покрову. Тому слід не забувати контролювати вогонь. І пам'ятати, що неконтрольоване займання веде до механічних пошкоджень коріння дерев. А це, як відомо, знищує живу фауну. Тому Ужгородське військове лісництво закликає кожного оберігати природу. Якщо здорова природа – здорова і людина! Це слід пам'ятати! 
 м. Перечин, пров. Ужанський, 5
+38 (03145) 2 1461, 2 3008
vlisnictvo@i.ua