style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-9437342779886677"
data-ad-slot="1716732134"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Зараз на сайті 0 користувачів та 1 гість.

Free counters!

Закарпат Енерго Комплект

ЗАКАРПАТ
ЕНЕРГО  
КОМПЛЕКТ

   Успіх висотою в 1400 метрів над рівнем моря                                www.zakenergo.com

Адрес: Украина, г.Ужгород, ул. K.Миксата 15, Тел.: +38 (0312) 66-25-10; +38 (0312) 66-25-15
E-mail: office@zakenergo.com

Мисів Святослав Васильович
Директор​

   Вони завжди поруч – навіть якщо вам про це невідомо… Їх можна назвати своєрідними «сірими кардиналами енергетики» – це ті, про кого рідко почуєш в колі пересічних людей, але від праці яких залежить чимало. Вони роблять зв'язок доступнішим і несуть світло в оселі. Завдяки ним загорітися можуть не тільки електричні світила чи дисплеї телефонів, а й серця. Адже та робота, яку вже 10 років виконує ТОВ «Закарпатенерго-комплект», заслуговує особливої уваги. У недалекому 2002 році з ініціативи молодого й амбіційного директора Святослава Мисіва в краї з`явилася ще одна фірма. На відміну від багатьох інших, цій вдалося не тільки вистояти упродовж років, а й успішно завоювати лідерські позиції.

   Основним видом діяльності підприємства ТОВ «Закарпатенергоком-плект» є проектування й будівництво об'єктів стільникового зв'язку та електромереж «під ключ». Товариство зазвичай виступає підрядником чи генпідрядником операторів мобільного зв'язку, які розвивалися з 2000 року на Закарпатті: ПрАТ «МТС Україна», ЗАТ «Київстар Дж. Ес. Ем.», ТОВ «Астеліт», ЗАТ «Українські радіосистеми». Вони ж є головними замовниками ТОВ «Закарпатенергокомплект». Фірма отримує від своїх клієнтів тільки координати, де потрібно встановити вишку і на якій висоті розмістити антену. Усі інші клопоти, починаючи від вибору території, відведення земельної ділянки, складання проекту, легалізації і закінчуючи повним запуском об'єкту, лягають на плечі досвідченого колективу. Працівники товариства регулярно проходять спеціальне навчання і мають дозволи для безпечного виконання висотних, верхолазних та робіт з підвищеною небезпекою. Також на підприємстві діє своя група проектантів, інженерів, електриків, які працюють під керівництвом технічного директора Василя Мисіва, за плечима якого навчання у Львівському політехнічному інституті за спеціальністю «інженер-електрик» та 27 років роботи в ПАТ «Закарпаттяобленерго». Досвід роботи начальником обласної служби ліній і знання будівництва електромереж неабияк допомогли на той час у новій роботі. 

   "Вони завжди поручнавіть якщо вам про це невідомо… Їх можна назвати своєрідними «сірими кардиналами енергетики» – це ті, про кого рідко почуєш в пересічному колі людей, але від роботи яких залежить багато..."

   «Закарпатенергокомплект» – перше підприємство області, що почало працювати в напрямку розвитку мобільного зв'язку. До того це робили закордонні фірми або представники з інших областей. Об'єми зростали, актуалізувалося питання створити аналогічну фірму в нашій місцевості. Так виник «Закарпатенергокомплект», що став не просто сімейною справою, а роботою всього життя. Те, чому віддають всі зусилля, час, знання, любов – і отримують задоволення. Власне, це один із секретів успішної роботи ТОВ «Закарпатенергокомплект».
   Паралельно товариство виконує роботи з будівництва електромереж та підстанцій 0,4-220 кВ, постачає обладнання. Серед їхніх замовників є завод «Флекстронікс – ТзОВ» (м.Мукачево), ТОВ «Вишка», завод «Єврокар» (м.Чоп), ТОВ «Шкало-Енерджі» (м.Тячів), ПП «Петро Карбо Хем» (м.Мукачево), ДОК «Вілок». Крім цього, «Закарпатенергокомплект» має ліцензію і виконує внутрішні та міжнародні перевезення вантажів, надає послуги електротех-нічної лабораторії та автопослуги спецтехніки. За десятилітню діяльність на підприємстві створений власний автопарк, що нараховує близько 40 одиниць спеціалізованого автотранспорту. Зокрема, тут є рідкісна техніка, аналогів якій у нашій області не знайдеш. 
   З такого арсеналу послуг зрозуміло, що товариство співпрацює в багатовекторній площині. Достатні виробничі потужності, власний фінансово-обіговий фонд дозволяють утримувати позиції лідерства, попри вже наявну конкуренцію. «Конкуренти є, як і всюди, – зауважує Василь Мисів. –. Всі беруться, а не кожен може зробити. Утриматись на цьому ринку – справа не з легких. Ми будуємо за свої кошти, з нами розраховуються після введення об'єкту в експлуа-тацію – і це створює значний відсоток ризику. Попри це, секрет нашого успіху полягає в тому, що ми працюємо із задоволенням. Коли йдеш на роботу з добрим настроєм, то на роботі віддача тільки зростає. Кожен має займатися своєю справою – серйозно, відповідально. Тоді й результати будуть».
   І це якраз той випадок, коли красномовними є не слова, а досягнення ТОВ «Закарпатенергокомплект». За період 2003–2012 рр. товариство виконало комплекс робіт з проектування та будівництва базових станцій для чотирьох операторів зв'язку, а також проклало близько 230 км електричних ліній 0,4-110 кВ і ввело в дію понад 130 трансформаторних підстанцій, в основному, для живлення об'єктів  стільникового зв'язку. Всього за вказаний період розроблено понад 650 робочих проектів та побудовано близько 580 базових станцій, зокрема 22 вільно стоячі металеві вежі заввишки 50-75 м.
   Більшість об'єктів побудовано у важкодоступній гірській місцевості, висота над рівнем моря яких сягає 800-1400 м – на г.Красія, г.Драгобрат, полонині Плай, г.Красна, г.Терентин та інших.
Товариство працює з іноземними інвесторами – Росією, Туреччиною, Китаєм. Крім того, будівництво ведеться й у Львівській та Івано-Франківській областях. Роботи проводилися і в Києві, Житомирі, Чернівцях. Завдяки всьому вище зробленому, ТОВ «Закарпат-енергокомплект» є відомим на ринку, має сформоване ім'я та авторитет.
   Досягти успіху – справа не з легких, утім ще важче його втримати. Це потребує великих зусиль та відданої праці. Про лідера не потрібно розповідати, за нього це зроблять його справи. А знайти в краї аналогічну фірму з такими досягненнями навряд чи вдасться.
   ТОВ «Закарпатенергокомплект» відкрите для співпраці на взаємовигідних умовах та з повагою ставиться до інтересів клієнтів.